Wpisy archiwalne w kategorii

Ulicami Szczecina

Dystans całkowity:191.33 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:09:01
Średnia prędkość:21.22 km/h
Liczba aktywności:4
Średnio na aktywność:47.83 km i 2h 15m
Więcej statystyk

Najkrótszy wypad świata

Wyglądam

Poniedziałek, 7 kwietnia 2008 · Komentarze(3)
Najkrótszy wypad świata

Wyglądam za okno - nie pada. Wychodzę - pada. Ale byłem wsciekły, a myślałem że sobie pośmigam po mieście i zjade z miodowej. A tutaj taki zonk.

Przjechałem wokół kwartału gdzie mieszkam i szybko do domu by nie zmoknąć.

Masa Krytyczna - pażdziernik

Piątek, 26 października 2007 · Komentarze(2)

Masa Krytyczna - pażdziernik
18.00 - 19.00

Październikowa Masa Krytyczna czyli comiesięczny przejazd rowerzystów przez miasto. Trasa całkiem wporządku pomimo pewnego odcinka trasy (tj Głowackiego, gdzie było ciemno i nie było ludzi no i ten bruk, ale ok.

więcej na: rowerowy.szczecin.pl

Wypad do Puszczy
19.00-24.00

Potem wypad z Adamickim, Kulą, Thomashem i jeszcze jednym kolesiem w krótkich spodenkach (dla mnie kolega zawodnik wygrał - było jakieś 7-8 stopni, ja bym sie nie odważył) - do Puszczy i na prawobrzeze. Jazda po lesie w nocy różnego rodzaju trasami w szczególności szosą, ale głównie piach i szuter, i te znienawidzone, niszczące rower kocie łby. Choć za lasem nie przepadam, tak ten wypad mówiąc w skrócie i oględnie - zajebisty. Adicki wysilił się na 3 stówy, cały miesiąc musiał na autostradzie pracować by zarobić na sigmę z akumulatorem za 3 stówy, która okazała się całkiem dobra, aczkolwiek Kula miał lampę która swieciła podobnie.

Pojeżdzilismy po puszczy a potem znów do centrum, przejazd przez miasto aż na Warszewo i powrót do domu (okolo 24.15).

Zdjęcia i film z Wycieczki: picasaweb.google.pl/thomash6/PuszczaBukowaByNight

więcej na stronie thomash'a & adamickiego & Kuli


Jazda po mieście. Jeżdziłem

Piątek, 19 października 2007 · Komentarze(2)
Jazda po mieście. Jeżdziłem ostro, dotarłem aż na wyspę Pucką (zdjęcia poniżej) - środek miasta a tam pola, krowy i sadzonki!!!!! Przynajmniej ludzie pomocni i mili. Jak spytałem jednego "mieszkańca" wys[y puckiej któredy do centrum, kazała mi jechać przez WIOSKĘ!!!!!!! do Maryna4rskiej a tamtedy na Gdańską. Zrobiłem pare fotek budowy mostu Karola Świerczewskiego (lub Armii Wojska Polskiego?) na Autostradzie Poznańskiej.

Potem miasto, na krzywoustego wyprzedzałem korek prawą stroną i o mało nie przywaliłem w drzwi. Wysiadająca kobieta przeprosiła, mam nadzieje, że następnym razem popatrzy w lusterko!!!!!!!!!!!!!

Zdjęcia z wypadu: (tylko 19/10/2007!)

Mały wypad rowerem po Szczecinie,

Poniedziałek, 8 października 2007 · Komentarze(0)
Mały wypad rowerem po Szczecinie, ot tak dla poprawienia kondycji. Trasa: w zasadzie głównie Centrum, Gumieńce, troche Pogodno i znów Centrum. Spotkałem kolesia, który jest 4 w klasyfikacji generalnej Polski MTB Masters :, Facet po 40, ale ostro jeździ, miałem początkowo problemy z dogonieniem go. Zastosowałem jednak swoje drogowe triki i go dorwałem. Mała przyjemna rozmowa i znów na miasto.

Zdjęcia: